Medya Vadisi metro reklamları ile markanızı şehrin en yoğun yerinde gösterir.

Metro Reklamı Bursa

Randevu almak İçin;

Metro Reklamı Nedir?

Reklam ajansımız, metro istasyonları ve çevresindeki reklam alanlarını müşterilerimize sunmaktadır. Bu alanlar, yolculuk esnasında yüksek trafik alanlarındadır ve müşterilerimize geniş bir hedef kitlesine ulaşma fırsatı sunar.

Metro istasyonları, günün her saatinde yüksek bir trafik alanıdır ve yolcular, istasyonlarda beklerken reklamları görürler. Bu nedenle, metro istasyonlarındaki reklamlar, müşterilerimize etkili bir şekilde reklam yapma fırsatı sunar. Ayrıca, metro istasyonlarının çevresinde yer alan reklam alanları, yolcuların istasyondan çıkarken veya istasyona girerken gördükleri reklamlar olacaktır. Bu nedenle, çevresindeki reklam alanları da müşterilerimize etkili bir şekilde reklam yapma fırsatı sunar.

Medya Vadisinde biz, metro istasyonları ve çevresindeki reklam alanlarını müşterilerimize sunarken, reklamların hedef kitleye ulaşmasını sağlamak için en etkili yerlerde yerleştirilmesini ve tasarımların en iyi şekilde yapılmasını sağlarız. Ayrıca, müşterilerimize reklamların ne zaman ve ne kadar süreyle gösterileceği konusunda danışmanlık hizmeti de sunarız.

Bizimle çalışarak, müşterilerimiz geniş bir hedef kitleye ulaşma fırsatı elde ederken aynı zamanda en etkili yerlerde yerleştirilmiş ve en iyi şekilde tasarlanmış reklamların avantajından yararlanırlar.

Metro İle Marka Yolculuğu

Metro Reklamı ile Markanı Duyur

Medya Vadisi olarak bugüne kadar pek çok büyük marka ile açık hava reklamcılığında birlikte çalıştık. Metro reklamı bunlardan yalnızca bir tanesi. 

Randevu Al

metro iç görsel

Bursa Metrolarında Markanı Göster

Birçok insan vaktinin çoğunu evinden farklı bir yerde geçiriyor ve bu yere giderken de açık havada karşısına çıkan bütün her şeyi gözlemlemek zorunda kalıyor. Toplu taşımalarda en çok kullanılan model belki de metrodur diyebiliriz. Özellikle Bursa ilinde metro ile ulaşım büyük rağbet görmekte. Bu da Bursa’daki metro reklamı önemini bir üst boyuta taşıyor.

Metro reklamlarının ‘kaçınılmaz’ olma özelliği vardır. Yani kişiler kendilerine gösterilen bu reklamlara müdahale edemezler. Televizyon, radyo reklamları gibi kanal değiştirerek göz ardı edebileceğiniz bir reklam modeli değildir. Bursa şehrinin büyük bir çoğunluğu da metroyu kullandığı için insanların akıllarında kalma oranınız metro reklamları ile oldukça yüksektir. Metrodaki reklam alanları her markaya ve kampanyaya uygundur. Büyük billboardlardan, küçük broşürlere kadar her türlü materyalinizi metro reklamlarında kullanabilirsiniz.  

Medya Vadisi, Bursa ilinde metro reklamları kiralama ve satın alma hizmetleri veriyor. Bursa ili başta olmak üzere tüm Türkiye’de açık hava reklamcılığında aynı hizmetleri verebilir. 2011 yılından beri faaliyet gösteren Medya Vadisi’nin 24 kişilik ekibinde grafik, içerik, dijital pazarlama, müşteri ilişkileri departmanları bulunuyor. Bir markanın sloganı, PR stratejisi, reklam stratejisi, grafik tasarımı, logosu, web sitesi ve SEO hizmeti gibi her ihtiyacını karşılayan, 360 derece bir reklam ajansıdır.

Hizmetlerimiz

Billboard

İstasyon içerisinde konumlanan billboardların hepsinin genel adıdır. Metro altgeçitlerinde, bekleme alanları vb. bölgelerde bulunur.

Metro Raket

Metro istasyonlarında yer alan ve göz hizası konumuyla yaya tarafından görülme oranı yüksek olan bir reklam ünitesidir

Sabit Megalight

İstasyon içerisinde konumlanan sabit megalightlardır. Büyük, ışıklı reklam billboardlarıdır. Bu reklamlar dikkat çekicidir ve boyutu ile de rahat kullanım alanı sağlar.

Metro Poster / Pano

İstasyonlar ve vagon içine yerleştirilen metro poster panoları geniş erişim ve frekans sağlar

MEDYA VADİSİ
Adres: Odunluk Mh. Lefkoşe Cad. Ofis 16 İşmerkezi Kat:3 D:24 Nilüfer/BURSA
Telefon: (0532) 246 82 91 – (0532) 708 23 49
E-mail: bilgi@medyavadisi.com

24 kişilik ekibi ile Bursa'nın en kurumsal reklam ajansı Medya Vadisi ile görüşmeden lütfen metro reklamlarınız için bir karar vermeyin.

© 2024 Medya Vadisi. Tüm hakları saklıdır.

WhatsApp chat