MedyaVadisi-orjinal-logo-

Search
 

Hakkımızda

Slide Hakkımızda Medya planlama ve satın alma hizmeti ile faaliyete başlayan Medya Vadisi, sürekli yenilenme ve gelişme vizyonuna sahip bir ajanstır. dalga siyah icon 2010 yılından bugüne; mevcut müşteri ve markalarının pazarlama ve iletişim ihtiyaçları doğrultusunda çizgi altı ve üstü işlerde; strateji belirleme, içerik üretme, tasarım ve uygulamada alanında uzman bir ekiple Bursa merkez olmak üzere ulusal pek çok markaya 360 derece hizmet veren bir ajans haline gelmiştir. Marka yönetimi ve danışmanlığı hizmetleriyle; müşterilerinin markalarını doğru strateji ve uygulanabilir projelerle geleceğe taşımaktadır.

Sosyalink sizi hedef kitlenize bağlar.

Uzman ve dijital çağın ihtiyaçları konusunda kendini sürekli yenileyen kadrosu ile Sosyalink Digital Agency; dijital iletişim ve pazarlama danışmanlığı, stratejik planlama, süreç geliştirme ve yönetimi hizmetleriyle marka müşterilerinin rakiplerinin arasından sıyrılarak, hedef kitlesiyle buluşmasını sağlar.
1/ Biz Kimiz?

Medya Vadisi.

Medya satın alma ve tasarım ajansı

Dijital hizmetlerimiz hedef kitlenize internette eğlenirken ve araştırma yapan markanızın mesajlarını ulaştırmaktır

Sosyalink.

Sizi hedef kitlenize bağlar

Uzman kadrosu ile birçok şirket ve marka için stratejik dijital iletişim ve dijital pazarlama planı hazırlayan Sosyalink Digital Agency, 360 derece hizmet konseptiyle planlama yapmakta ve çözümler üretmektedir.

Branşlarında uzman ekibimiz

Müşterilerimiz de alanlarında uzman ekibimize güvenir, onlar için her zaman en iyisini yapacağımızı bilirler.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Marka yönetim stratejinizi ve hedeflerinizi, medya planlaması ve satın alma süreçlerinizi analiz edelim. Pazarlama stratejinizi ve bütçe planlamanızın verimliliğini birlikte ölçelim. Firma ve marka ihtiyaçlarınızı birlikte değerlendirelim ve belirleyelim. Üstelik tüm bunları sizin için hiçbir bedel talep etmeden yapalım!

    Ücretsiz Firma Analiz Formu    Talepleriniz*:    Bize bir reçete lazımSizi merak ettik tanışalım dedikKahve içer gidersinizTeşhis ve tedaviye ihtiyacımız varBeğenirsek çalışırız
    WhatsApp chat