otobüs giydirme

Otobüs
Giydirme
Medya Vadisi

Bursa’nın en köklü reklam ajansı Medya Vadisi, 24 kişilik dev kadrosu ile Bursa ilinde otobüs reklamı faaliyetlerini sürdürüyor. Markanızı Bursa’nın her yerinde dolaşan otobüsler ile şehrinize tanıtın. Her gün binlerce kilometrelik alanda reklamlarınızı yayınlayın. Bursa’da toplu taşıma araçları şehrinizin her sokağından geçiyorlar. Bunu yaparken markanızı, sloganınızı da yanında taşıyabilirler.

otobüs giydirme reklamları

“Bursamızın tüm ulaşım potansiyelinin entegre bir sistem ile hızlı ve ulaşılabilir olmasını sağlamak, memnuniyeti ve güvenliği en üst düzeye taşımak ve ihtiyaca yönelik, en üst düzeyde verimlilik sağlayan projeleri üretmek.”

İşte bu misyon ile Bursa ilindeki ulaşım faaliyetlerini sürdüren kurum BURULAŞ’a bağlı tüm otobüslerde reklamlarınızı yayınlatmak ve hedef kitlenize kendinizi anlatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Medya Vadisi olarak bütün otobüslerde reklamlarınızın yayınlanmasında ve bunun takip edilip raporlanmasında sorumluluk sahibiyiz. 24 kişilik dev kadromuz sayesinde Bursa ilinde 360 derece ajans hizmeti sağlıyoruz. Otobüs reklamları da bunlardan yalnızca bir tanesi.  Otobüs reklamları ile trafiğe yaya olsa da bir şekilde çıkan herkese markanızı gösterebilirsiniz. Medya Vadisi, 2011 yılından beri Bursa ili başta olmak üzere tüm Türkiye’de açık hava reklamcılığında faaliyet gösteriyor. 

otobüs giydirme reklamları

Otobüs Reklamları Bursa

Reklam dünyasının doruk noktalarını yaşadığı bugünlerde siz de bir marka olarak Bursa’da otobüs reklamı yayınlamak isteyebilirsiniz. Reklamlarınız ile potansiyel müşterilerinize ulaşabilir ve cironuzu artırabilirsiniz.

Bursa’nın en köklü reklam ajansı olmasının yanında Medya Vadisi, kurumsal yapısı ve profesyonel ekibi sayesinde de markanıza büyük katkılar sağlayabilir. Bursa’da faaliyet gösteren bir markaysanız ve şehirdeki insanlara markanızı, sloganınızı, ürününüzü göstermek istiyorsanız otobüs reklamları tam size göre olabilir. Tarafımıza başvuru yaparak otobüs giydirme reklamlarından nasıl faydalanabileceğiniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Otobüs Reklamları İle Tüm Şehirdesin

Markanız, bulunduğunuz şehrin ‘her’ bölgesine hitap etmiyor olabilir. İşte burada belirli hatlardaki otobüsleri reklamınız ile donatarak en potansiyel müşterilerinize reklamınızı gösterebilirsiniz. Detaylı hedefleyebilmek için sizin yerinize güzergahları araştırarak sizlere tavsiyelerde bulunuruz. Hepimiz çocukluğumuzdan beri otobüslerin üzerinde giydirilen reklamları görmüşüzdür. Bu reklamlar büyükten küçüğe bütün markalar tarafından kullanılıyor. Akılda kalıcılık olarak yüksek bir değere sahip olan otobüs giydirme reklamları, akıllı tasarımlar sayesinde bu oranı çok daha yükseklere kolaylıkla çıkartabiliyor. Özellikle gerilla pazarlama faaliyetlerinde oldukça kullanışlı olan otobüs reklamları, Bursa ilinde binlerce kilometrelik alanda markanın yüzünü taşıyor. Bütün güzergahlarda ya da yalnızca istediğiniz bölgedeki otobüs giydirme çalışması sayesinde siz de markanızı Bursa şehrine duyurabilirsiniz. Medya Vadisi olarak Türkiye’nin her yerinde otobüs reklamları hizmetini sağlıyoruz. 

otobüs reklamları

Müşterilerimizden Yalnızca Birkaçı

Bursa başta olmak üzere Türkiye'nin her yerinde reklam ve pazarlama faaliyetleri yürüttüğümüz firmalardan bazıları.

Daha Yakından Tanıyın

Medya Vadisi Reklam Ajansını daha yakından tanımak için Anasayfamızı ziyaret edin.

Dev Kadro, Dev Hizmet

Odunluk ofisimizde de ziyarete bekleriz. Butona basarak Medya Vadisi'nin Bursa otobüs reklamları hizmetlerinin detaylı dökümüne göz atabilirsiniz.

MEDYA VADİSİ
Bursa Reklam Ajansı

İletişim

Telefon: (0532) 246 82 91

Mail: bilgi@medyavadisi.com

Adres: Odunluk Mh. Lefkoşe Cad. Kutluay Ofis 16 İşmerkezi Kat:3 D:24 Nilüfer/BURSA

Son Gelişmeler
Medya Vadisinden Bilgilendirme Maili Almak İstiyorsan;

Bu sayfa bir açılış sayfasıdır. Medya Vadisi’nin web sitesini tek başına temsil etmez.

Tüm hakları saklıdır. © 2022
WhatsApp chat
Medya vadisi
Bursa'da Otobüs Reklamları
İçin İletişime Geçin