MedyaVadisi-orjinal-logo-

Search

Hizmetlerimiz

Medya Vadisinin geniş hizmet yelpazesinden siz de yararlanın
Medya Planlama ve Satın Alma
Medya Vadisi, medya planlama ve satın alma konusunda Bursa’nın ve bölgesinin en büyük firmalarından birisidir.

Güçlü şirket ve organizasyon yapısıyla, mecra ve reklam süreçlerine hakimiyetiyle, tüm büyük yerel ve ulusal medya kurumlarıyla kurmuş olduğu güçlü işbirlikleriyle ve anlaşmalarıyla firma ve markalar için en doğru, en etkili medya planlamasını ve satın almasını gerçekleştirir ve süreçlerini yönetir.

Devamı...
Açık Hava Reklamcılığı
Medya Vadisi, Bursa’da açık hava reklamcılığının lider ajansı konumundadır.

Bursa açık hava reklam alanlarını yöneten Stroer Kentvizyon’un en önemli çözüm ortağı olan Medya Vadisi, 2012 yılından beri onlarca markaya açık hava reklamcılığında hizmet sunmuştur.

Medya Vadisi’nin etkili açık hava çözümleri kapsamında aşağıdaki reklam ürünlerini kullanabilirsiniz:

Devamı...
Kurumsal Kimlik
Kurumsal kimlik, bir firmanın, kurumun, vakfın ya da bu tip başka oluşumların hem şirket içinde hem de şirket dışında duruşunu, davranışını, imajını temsil eden kavram, yani şirketin kimliğidir.

Kurumsal kimlik firmanın iç ve dış dünyada görünen yüzüdür. Kurumsal kimlik aynı zamanda firmalarda ortaya çıkabilecek olan kimlik kargaşasını ortadan kaldırır.

Aynı zamanda iyi tasarlanmış bir kurumsal kimlik firmaların, müşterilerin ya da hitap edilen hedef kitlenin gözünde prestij kazanmalarını, firmaların saygınlığının artmasını sağlar.

Devamı...
Grafik Hizmetleri
Medya Vadisi profesyonel kadrosuyla firma, marka ve kişilere kurumsal kimlik tasarım hizmetlerinin yanı sıra ayrıca grafik hizmetleri de sunuyor

İhtiyaca göre bu grafik hizmetleri ni ayrı ayrı talep edebilirsiniz.

Medya Vadisi’nden şu hizmetleri alabilirsiniz:

  • Logo Tasarımı
  • Katalog Tasarımı
  • Afiş/Poster Tasarımı
Devamı...
Fotoğraf Çekimi
Geleneksel ve baskılı reklam ve halkla ilişkiler süreçlerinin yanı sıra dijital platformların da devreye girmesiyle firmalar ve markalar için rekabet yeni bir boyut kazanmış oldu.

Görsellik her zamankinden daha fazla önem kazandı. Tüm pazarlama süreçlerinde profesyonel tasarımların yanı sıra, bu tasarımlara temel dayanak oluşturan fotoğraf gibi unsurların da profesyonelce çekilmiş ve hazırlanmış olması firmanın, markanın kurumsal yüzünün kalitesini oluşturuyor.

Devamı...
Video Prodüksiyon
Firmalar ve markalar için pazarlama süreçlerinde video yükselen bir kanal haline geliyor.

Firmalar için dijital pazarlama her geçen gün önem kazanıyor ve dijital pazarlamada da video hedef kitlelere ulaşmada en etkili unsur haline geliyor.

Medya Vadisi, uzman ekibi ve profesyonel iş ortaklarıyla firmalar, markalar ve kişiler için en etkili video prodüksiyon çözümlerini geliştiriyor.

Devamı...
Medya İletişim Yönetimi
Firmalar ve markalar için yazılı, görsel, işitsel ve online medya ile iletişim yönetimi büyük önem taşıyor.

Markanın ve firma yöneticilerinin doğru zamanda, doğru medya kurumuyla ve doğru medya temsilcileriyle iletişim süreçlerinin yönetilmesi marka algısının oluşmasında büyük öneme sahip.

Medya iletişim stratejisinin geliştirilmesi, medya ile basın açıklamaları, basın bültenleri, röportajlar gibi farklı medya iletişim araçlarıyla medya iletişim yönetimi planlanır.

Devamı...
Kurumsal Basılı Yayın
Geleneksel pazarlamada ve hedef kitlelerle kaliteli iletişim yönetiminde basılı yayınlar önemli bir yer tutar.

Yayınların doğru hedef kitleye, doğru bir içerikle ve doğru teknik altyapıyla sunulması marka algının oluşmasında ve pazarlama hedeflerine ulaşmada büyük rol oynar.

Planlaması iyi yapılmış, profesyonel bir kadro tarafından hazırlanmış “Kurumsal Basılı Yayınlar”, firma ve markaların hedeflerine daha etkin ve kolayca ulaşmasını sağlar.

Devamı...
Sponsorluk
Sponsorluk çalışmaları firma ve markaların kamuoyu ve hedef kitleleri nezdinde itibarını ve kurumsal imajını yükseltir, değer katar.

Sponsorluk, kurumsal amaçlara ulaşmak için bilim, spor, sanat, kültür ve sosyal faaliyet alanlarında kişi veya organizasyonların para, araç gereç ve hizmet ile desteklenmesi ya da tüm bu aktivitelerin planlanması, organizasyonu yürütülmesi ve kontrolüdür.

Devamı...
Radyo Reklamları
Medya Vadisi, firma ve markanız için radyo ve TV reklamlarını planlar ve süreçlerini yönetir.

Medya Vadisi, uzman ekibi ve profesyonel çözüm ortaklarıyla birlikte prodüksiyon aşamasından mecra ve yayın saati seçimine kadar her konuda firmalara danışmanlık yapar; medya pazarlamasını en optimal ve ekonomik koşullarda sunar ve ardından yayın kontrol ve raporlama yapar.

Devamı...
TV Reklamları
Medya Vadisi, firma ve markaların ürün ve hizmetlerinin tanıtımı, markalaşma ve halkla ilişkiler süreçlerini desteklemek amacıyla TV reklam süreçlerini planlıyor ve yönetiyor.

Medya Vadisi, uzman ekibi ve profesyonel çözüm ortaklarıyla birlikte prodüksiyon aşamasından program, dizi, mecra ve yayın saati seçimine kadar her konuda firmalara danışmanlık yapar; medya pazarlamasını en optimal ve ekonomik koşullarda sunar ve ardından yayın kontrol ve raporlama yapar.

Devamı...
Sinema Reklamları
Sinema reklamları, başka hiçbir mecrada bulunmayan maksimum etkili görsel ve işitsel deneyimleri izleyicilere, onların keyifli oldukları anlarda yaşatır.

Medya Vadisi, uzman ekibi ve profesyonel çözüm ortaklarıyla birlikte prodüksiyon aşamasından sinema film öncesi perde reklam ile sinema içi koltuk giydirme, fuaye içi ve gişe önü uygulamalarına kadar sinema reklamlarıyla ilgili her konuda firmanız/markanıza danışmanlık yapar; mecra pazarlamasını en optimal ve ekonomik koşullarda sunar ve raporlama yapar.

Devamı...
WhatsApp chat