MedyaVadisi-orjinal-logo-

Search
 

Billboard Kiralama

Billboard Kiralama

Bursa'nın köklü, 360 derece hizmet alabileceğiniz reklam ajansı olan Medya Vadisi'nin Bursa'da Billboard kiralama ve satın alma hizmetinden faydalanmak için hemen iletişime geçin. Markanızı ve ürünlerinizi Billboard kiralama sayesinde kısa sürede şehrinize duyurun. Kurumsal yapımız ve organize iş sürecimiz sayesinde markanızı hızlıca duyurabilir ve büyütebilirsiniz.

billboard reklamı
tecrübe
Tecrübe

20 Yıllık Deneyim ve Birikim

Ekip Çalışması
Ekip

Bursa'nın En Büyük Ekibine Sahip Ajansı

Kurumsal icon
Kurumsal

Sağlam Dinamiklere Sahip
Bir İş Süreci

Billboard Kiralamanın Önemi

Markanızın, Bursa'nın en çok ziyaret edilen noktalarında yer almasını istiyorsanız sizin için doğru seçim Billboard kiralamadır. En yaygın Açık hava reklamlarından biri olan bu sistemde müşterilerinizin dikkatini kolay bir biçimde çekebilirsiniz. Doğru mesajı, doğru lokasyonlarda ileterek müşterilerinizle etkili bir şekilde etkileşim kurabilirsiniz. Marka görünürlüğü hedeflenen işlerde doğru medya ve bütçe planlaması ile markanızı daha başarılı bir konuma getirebilirsiniz. Şehrin birçok noktasında bulunan Billboard'lar, sesinizi tüm müşterilerinize duyurmanızı sağlayacak. Trafiğin sıkıştığı anlarda insanlar etrafta ilgilenecek bir şeyler ararlar, bu noktada devreye Billboard'lar girer. Dikkat çekici ve etkili bir Billboard çalışması markanın mesajını en doğru şekilde iletir. Siz de Billboard kiralamak ya da satın almak istiyorsanız Medya Vadisi ile iletişime geçin

konuşma iconu
Görüşme
arrow image
bahçe icon 3
Altyapı
arrow image
bahçe icon
Faaliyet
arrow image
bahçe icon 2
Sonuç
Billboard Kirala ve Markanı Büyüt

Bursa'nın her yerinde yayınlanacak Billboard'lar sayesinde markanızı şehrinize duyurun.

köprü billboard reklamı bursa

Köprü Üzeri Reklam

Köprülerde yayınlanan billboardlar ile karşılaşmayan yoktur, değil mi? Köprü billboardlar bir şehirdeki herkesin görebileceği türden billboardlardır. Bir markanın adını, ürünlerini ve hizmetlerini duyurabilmesi için mutlaka kullanması gereken bir alandır.
metro billboard reklamı bursa

Metro Billboard

Metroların giriş ve çıkışlarında bulunan panolarda yayınlanır. Yoğun insan trafiği ve çok yönlü bir hedef kitleye sahip olması sebebiyle neredeyse bütün markaların ihtiyacı olan bir alandır.
billboard reklamı bursa

Luna Billboard

Çift yüzlü sergileme özelliği sayesinde her açıdan efektif Luna Billboard markanız için oldukça faydalı. Genellikle trafiğin iki şeridinden de görülen bu reklamlar müşterilerinizin yolculuk sırasında gözlerinin önünde olan bir reklam çeşididir.

Megalight

Yerden oldukça yüksek noktalara yerleştirilen bu reklam çeşidinde Megalight Billboardların içten aydınlatmalı sistemi sayesinde gece de oldukça etkilidir. Kaydırmalı sistemi sayesinde potansiyel müşterilerinize aynı noktada birden fazla mesaj verebilirsiniz. Yalnızca trafiktekilerin değil, yüksek konumu sayesinde yayaların da dikkatini direkt üzerine çeken bu billboard çeşidi markanız ve ürünlerinizin tanıtımında çok etkilidir. Siz de birçok büyük markanın bu Billboard reklamını kullandığını görmüşsünüzdür. Özellikle hedef kitlesi büyük markaların gözde tercihlerinden bir tanesidir.

bursa billboard reklamı megalight
durak billboard bursa

Durak Raket

Otobüs duraklarına yerleştirilen bu Billboard çeşidi, otobüs bekleyen insanların neredeyse hepsinin dikkatini üzerine çekebilir. Durağın yanından geçen insan trafiğini de hedefler ve bulunduğu konuma bağlı olarak araç trafiğine de hitap eder. Özellikle otobüs bekleyen insanlar üzerinde oldukça etkilidir ve yerel işletmeler tarafından daha çok kullanılır. Markanız özellikle bir ilçeye hitap ediyorsa bu Billboard reklamı tam size göre olabilir. 

Megaboard

Şehrin merkezinde oldukça büyük boyutlarda olması sebebiyle dikkat çeken Billboard çeşididir. Büyük markaların gözde tercihleri arasında yer alır ve marka/ürün tanıtımlarında sıklıkla kullanılır. Megalight Billboard ile arasındaki fark bu Billboard çeşidinin En x Boy oranı ve içten ışıklandırma kullanmamasıdır. Megaboard’lar ile ürünlerinizin tanıtımı için daha fazla içerik yazma şansınız olur. Bu sayede potansiyel müşterilerinize markanızı ve ürünlerinizi daha fazla açıklayabilir ve onların satın almalarında etki yaratabilirsiniz.

megaboard billboard bursa

Markanızı Birlikte Büyütelim

Medya Vadisi Reklam Ajansının Billboard kiralama ve satın alma hizmeti ile markanı şehrine duyur.

Açık Hava Reklamları

Açık hava reklamları ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki butondan ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

Randevu Talep Et

Profesyonel ekibimiz ile görüşmek ve markanızın nasıl büyütülebileceğine dair fikir alışverişi yapmak istiyorsanız lütfen bizi arayınız.

Telefon

0(224) 233 33 08
(0532) 246 82 91 | (0532) 708 23 49

Konum

Odunluk Mh. Lefkoşe Cad. Kutluay Ofis 16 İşmerkezi
Kat:3 D:24 Nilüfer/BURSA

WhatsApp chat