MedyaVadisi-orjinal-logo-

Search
Formu Doldur
Görüşme Talebi Formu

Bursa SEO Ajansı

Bursa ilinde 13 yıldır ajans hizmeti veren Medya Vadisi Reklam Ajansı, Bursa SEO hizmeti ile müşterilerinin organik sıralamasını yükseltmek için en iyi hizmetleri sunuyor. Uzman ekibimiz, arama motorları optimizasyonu, anahtar kelime araştırması, içerik oluşturma ve web analitik gibi alanlarda deneyimli ve profesyoneldir. Bizimle birlikte müşterilerinizin yaptığı aramalarda, web siteniz arama motorlarında üst sıralarda çıkabilir. Müşterilerimizin ihtiyacına göre özel SEO stratejileri oluşturuyoruz. Her türlü anahtar kelimeye uygun açılış sayfaları oluşturuyor ve her sayfa için ayrı SEO çalışmaları yapıyoruz. Bu sayfaların bakım ve güncellemelerini, backlinklerin takiplerini ve içerik güncellemelerini düzenli yaparak sizlere rapor halinde sunuyoruz. Bizimle çalışmak için hemen iletişime geçin ve online varlığınızı güçlendirin.

SEO hizmeti devamlı bir hizmettir.      •      Süreklilik olmadan SEO çalışmaları asla tam performans göstermez.      •      Raporlanabilir ve ölçülebilir SEO hizmeti için Medya Vadisi ile iletişime geçin.      •      Profesyonel kadrosu ve sektördeki güvenilir imajı ile Medya Vadisi sizleri bekliyor.      •      SEO hizmeti devamlı bir hizmettir.      •      Süreklilik olmadan SEO çalışmaları asla tam performans göstermez.      •      Raporlanabilir ve ölçülebilir SEO hizmeti için Medya Vadisi ile iletişime geçin.      •      Profesyonel kadrosu ve sektördeki güvenilir imajı ile Medya Vadisi sizleri bekliyor.      •      SEO hizmeti devamlı bir hizmettir.      •      Süreklilik olmadan SEO çalışmaları asla tam performans göstermez.      •      Raporlanabilir ve ölçülebilir SEO hizmeti için Medya Vadisi ile iletişime geçin.      •      Profesyonel kadrosu ve sektördeki güvenilir imajı ile Medya Vadisi sizleri bekliyor.      •     
HAKKIMIZDA
Bursa’nın en köklü reklam ajanslarından birisi olan Medya Vadisi hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız
HİZMETLERİMİZ

Medya Vadisi müşterilerine 360 derece hizmet sunar. Hizmetlerimizin detaylarını incelemek için tıklayınız.

REFERANSLARIMIZ
Uzun yıllardır reklam sektöründe olmanın ve bu sektörde iyi bir isimle anılmanın guruyla… Referanslarımızı görmek için tıklayınız.
bursa seo ajansı danışmanı

SEO Hizmetinin Faydaları

Arama sonuçlarında en üstte reklamlı sonuçlar bulunmaktadır. Onun altında her zaman olmamakla birlikte haritalar bölümü yer alır ve burada ilgili sorguyla eşleşen işletmeler görünür. Onun da hemen altında organik sıralamaları görürsünüz. Arama motoru kullanıcılarının %40’lık bir bölümü reklamlı sonuçlara direkt olarak tıklarken; %60’lık bir kısmı da organik olarak üst sıralarda çıkan web sitelerini ziyaret ederler.

2023 yılında başarılı bir SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışması yaparak, arama motorlarında ürün ya da hizmetleriniz ile ilgili bir sorguda üst sıralarda çıkabilirsiniz. Bu şekilde web sitenize aldığınız bir ziyaretçi hali hazırda ürün ya da hizmetleriniz ile ilgili bir araştırma içerisinde oluğu için gerçek müşteriye dönüşme ihtimali çok yüksektir. Bu yüzden bir işletmenin bir iş yerine, telefon numarasına, web sitesine ne kadar ihtiyacı varsa; SEO hizmetine de o kadar ihtiyacı vardır. SEO hizmeti ihtiyaçlarınız için profesyonel destek almak isterseniz hemen Medya Vadisi ile iletişime geçin.

SEO Danışmanı ve Önemi

Özellikle Bursa ilinde pek çok firmanın, kendi bünyesinde çalışan bir SEO uzmanı, SEO danışmanı ile bu sorunu halletmeye çalıştıklarını gördük. Fakat SEO, grafik tasarım, dijital pazarlama, sosyal medya uzmanı gibi departmanlarda işe alınan kişinin maliyeti ile size sağladığı fayda arasında büyük bir uçurumun olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bu departmanlardaki kişinin işten ayrılması durumunda bütün sürecin yarıda kalması hatta çoğu zaman baştan başlatılması gerekiyor. Bu yüzden kurumsal bir ajans ile çalışmak firmanız için her zaman daha faydalıdır. Kurumsal bir ajansta süreciniz çok daha profesyonel ve örgün bir şekilde ilerler ve SEO ekibinin koordine çalışmaları sonucunda proje tamamlanana kadar devam ettirilir. 

seo ajansı ekip
bursa seo ekibi

Sizin İçin Ne Yapıyoruz?

Bursa’da SEO danışmanlığı ve hizmeti verdiğimiz firmalar için öncelikle bir analiz yapıyoruz. Bu analiz sonucunda danışan firmamıza bir sunum hazırlayarak web sitesinin güçlü ve zayıf olduğu yönleri gösteriyoruz. Raporun sonucunda danışan firmamıza, kısa ve uzun vadede hangi anahtar kelimelerde rekabet edebileceğini anlatıyoruz.

Seo çalışmalarında sunduğumuz bütün hizmetler detaylı olarak teklif dosyamızda yazmaktadır. Sizlerin de okuyabilmesi için örnek bir teklif dosyası oluşturduk. Aşağıdaki butona basarak bu .pdf dosyasını görüntüleyebilirsiniz.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Kurumsal SEO Ajansı

Medya Vadisi, 24 kişilik dev ekibi ile 360 derece ajans hizmeti sağlıyor. Ekibin içinde içerik yazarlarından, grafik tasarıma; dijital pazarlama uzmanlarından, SEO Uzmanlarına, web tasarımcılara kadar bir firmanın dijital varlığını sıfırdan yüze karşılayabilecek yetkin personeller bulunuyor. Tam 13 yıldır ajans hizmeti veren Medya Vadisi sayısız referansı ve müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde firmanızın Bursa SEO ajansı rolünü üstlenir.

Her Aramada Çıkabilir Miyim?

Öncelikle arama motoru optimizasyonlarında, yapılan ‘her’ aramada üst sıralarda çıkmanın çok büyük bir emek gerektirdiğini belirtmek gerekiyor. Çünkü potansiyel müşterileriniz kelime dizinlerinde ufak değişiklikler yapabilir ve bu da sizin web sitenizin optimize olduğu anahtar kelime sentaksına uyumsuz bir sonuç doğurabilir.

Örneğin; biz bir ajans olarak bu açılış sayfasını ‘Bursa SEO Ajansı‘ ve ‘Bursa SEO Hizmeti‘ anahtar kelimesine optimize ettik fakat potansiyel bir müşterimiz ‘Bursa SEO Danışmanı’ şeklinde bir arama yapabilir. Bu müşterinin yaptığı arama sorgularında çıkmayı eğer hedefliyor olsaydık, ‘SEO Danışmanı’ anahtar kelimesine uygun başka bir açılış sayfası oluşturarak bu sayfanın teknik alt yapısını da içeriğini de buna göre yazmamız gerekirdi. Böylelikle ‘Bursa SEO Hizmeti’ olarak aratan müşterilerimize bu gördüğünüz sayfa gösterilirken; ‘SEO Danışmanı’ olarak arama yapan müşterilerimize diğer açılış sayfamız gösterilecekti. Elbette burada verilen örnekler tamamen temsilidir ve sizin sektörünüz için bu senaryonun farklı varyasyonları geçerli olacaktır. 

Belki de sektörünüzde yapılan ‘her’ aramada çıkmaya çalışmak sizin için gereksiz bir çabaya mâl olacaktır ve büyük ihtimalle bir çok sorguda da web siteniz görünmeyecektir. Fakat SEO hizmetimiz, işletmenizin hedef bölgesinde en çok aratılan sorguların raporunu çıkartarak her bir sorgu için ayrı ayrı web sitenizi optimize ediyor. Bu sayede potansiyel müşterilerinizin gözünden kaçma ihtimalinizi minimuma indiriyoruz.

bursa seo danışmanı
WhatsApp chat
Medyavadisi logo
MEDYAVADİSİ İLETİŞİM

İLETİŞİM

Aşağıdaki numara ve mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.