MedyaVadisi-orjinal-logo-

Search
 

Video Prodüksiyon

Firmalar ve markalar için pazarlama süreçlerinde video yükselen bir kanal haline geliyor. Firmalar için dijital pazarlama her geçen gün önem kazanıyor ve dijital pazarlamada da video hedef kitlelere ulaşmada en etkili unsur haline geliyor.

Medya Vadisi, uzman ekibi ve profesyonel iş ortaklarıyla firmalar, markalar ve kişiler için en etkili video prodüksiyon çözümlerini geliştiriyor.

Hangi Video Prodüksiyon Çözümleri Alabilirsiniz?

 • Tanıtım Filmi:

  Yaratıcı fikirler ile tanıtımın ana unsurları, çerçevesin belirlenir ve senaryosu oluşturulur. Profesyonel ekip ile modern ve güncel ekipmanlarla çekimler gerçekleştirilir. Post prodüksiyon kısmında film incelikle işlenir ve kurgusu yapılır. Yapım ve teslimat sonrası yayın destek hizmeti verilir.

 • Reklam Filmi:

  Müşterinin iş ve pazarlama hedefleri doğrultusunda medya planlaması yapılır. Yaratıcı fikirlerle senaryo oluşturularak spot ve bant reklam yapımı aşamasına geçilir. Reklamların TV’de yayını ve takip süreci gerçekleştirilir. Yayın kayıtları ve dönüşüm analizleri ile geri bildirim sağlanır.

 • Hava (Drone) Çekimleri:

  Çekimin yapılacağı mekan keşfi yapılır ve çekim için teknik altyapı ve koşullar hazırlanır. Belirlenen gün ve çerçevede çekim gerçekleştirilir. Post prodükiyon aşamasında kurgu ve montaj gerçekleştirilir. Projeye ve içeriğe uygun lisanslı konsept müzik belirlenir ve uygulanır. Filmin final sürümü 4K standartlarında teslim edilir.

 • Ürün Tanıtım Filmi:

  Müşterinin iş ve pazarlama hedefleri doğrultusunda ürün analizi yapıyor ve yaratıcı fikirlerle senaryo oluşturulur. Profesyonel ekip ile modern ve güncel ekipmanlarla çekimler gerçekleştirilir. Post prodüksiyon kısmında film incelikle işlenir ve kurgusu yapılır. Yapım ve teslimat sonrası yayın destek hizmeti verilir.

 • İnfografik Video Yapımı:

  Yaratıcı fikirlerle senaryo oluşturulur. Gerek duyulması halinde infografiğe ek olarak kamera çekimi yapılır. Tüm animasyon, yazı, müzik ve ses öğeleri ile filmin tamamlanır. Yapım sonrasında yayın destek hizmeti ve 4K formatında teslimat yapılır.

 • Etkinlik/Organizasyon Çekimi:

  Etkinlik/organizasyon alanında ön keşif yapılır ve hedefler doğrultusunda teknik hazırlıklar tamamlanır. Etkinlik süresince hedef ve planlamalar doğrultusunda çekim/kayıt işlemi tamamlanır. Post prodüksiyon aşamasında çekim/kayıt düzenleme işlemi yapılarak kurgu ve montaj gerçekleştirilir. Yapım sonrası 4K standartında teslimat gerçekleştirilir.

 • İş Güvenliği Eğitim Filmleri:

  Müşterinin iş planı çerçevesinde iş güvenliği hedefleri belirlenir ve bu hedeflere göre senaryolar hazırlanır. Bu senaryolara uygun olarak üet parça ya da bölümler halinde çekimler gerçekleştirilir. Post prodüksiyon aşamasında çekim/kayıt düzenleme işlemi yapılarak kurgu ve montaj gerçekleştirilir. Yapım sonrası çekimler iş planına uygun olarak topluca ya da bölümler halinde teslim edilir.

 • Videopost:

  Hedef sosyal medya platform paylaşımları için talep edilen içeriğe göre videopost (video içerik) senaryosu geliştirilir. Gerçek görüntüler, fotoğraflar, ürün fotoğrafları vb. görseller motion graphics çalışmalarla hareketlendirilerek hedef sosyal medya platformlarında paylaşılmaya hazır bir hale getirilir. Facebook(süre sınırı yok), Instagram (60 saniye), Twitter (140 saniye) optimize edilen videopostlar yüksek kalitede ve hedef sosyal medya platformlarının temel standartlarına uygun olarak teslim edilir.

 • Motion Graphics:

  Motion Graphic, kısaca hareketli görsel tasarım demektir. Motion graphics videoları için öncelikle, hareketlendirilmesi gereken görsel tasarım çalışmaları hazırlanır. Grafik tasarım çalışmalarıyla, hazırlanacak motion graphic videosunun görsel stoğu oluşturulur. Ardından videographer ve motion graphics tasarımcıları, hareketsiz görsel tasarımları video formatına dönüştürür. Motion graphics videosu, kurgu/montaj, ses/müzik gibi çalışmalarla görsel, metinsel ve ses bütünlüğü sağlanacak şekilde hayata geçirilir.

 • Müşteri Memnuniyet Videoları:

  Müşterinin firma, marka, ürün ya da hizmetine göre müşteri memnuniyet çalışması için planlama yapılarak ön hazırlık yapılır. Belirlenen gün ve çerçevede hedef müşteri kitleleri ile röportaj ve çekimler yapılır. Post prodüksiyon aşamasında çekim/kayıt düzenleme işlemi yapılarak kurgu ve montaj gerçekleştirilir. Çekimler yüksek kalitede teslim edilir.

 • Belgesel Çekimi:

  Çekim konusu, içeriği ve hedefleri belirlenerek senaryo çalışması yapılır. Senaryoya uygun olarak çekim mekanları, altyapısı ve varsa oyuncu kadrosu seçilerek çekim takvimi belirlenir. Belgesel çekimi için bütçe oluşturularak müşteri onayına sunulur. Gerek görülürse revizyonlar yapılır ve onay aşamasından sonra belirlenen takvim ve plan çerçevesinde çekimler gerçekleştirilir. Post prodüksiyon aşamasında kurgu ve montaj gerçekleştirilir. Yapım 4K standartlarında teslim edilir.

 • Youtube Kanal Videoları(Youtuber Videoları):

  Firma, marka ya da kişi için Youtube kanal analizi yapılarak iş hedefleri belirlenir ve Youtube kanal stratejisi geliştirilir. Ya da önceden müşterinin belirlediği hedef ve stratejiye göre planlama gerçekleştirilir. Çekimler için iç veya dış mekan(lar) belirlenir ve çekim takvimi oluşturularak teknik hazırlıklar yapılır. Youtube kanal planlaması ve takvimi çerçevesinde çekimler gerçekleştirilir. Post prodüksiyon aşamasında kurgu ve montaj yapılarak 4K standartında çekimler topluca ya da bölümler halinde teslim edilir.

 • Canlı Yayın: Canlı yayınının hangi platform/kanal üzerinden gerçekleştirileceği belirlenir. Canlı yayın için çekim mekanında ön hazırlık yapılır ve teknik altyapı kurulur. Yayın aktarım alanları belirlenerek canlı yayına hazır hale gelinir. Canlı yayın yüksek kalitede ve kesintisiz olarak sağlanır. Toplam yayın kaydı yüksek kalitede teslim edilir.

Siz de “Video Prodüksiyon” çalışmalarınızı Medya Vadisi uzman ekibinden yararlanarak hazırlayabilir ve hedef kitlenize etkin biçimde ulaşabilirsiniz. Markanız için hazırlayacağımız tanıtım videoları ile hedef kitlenizin daha çok dikkatini çekeceksiniz.

 

ŞİMDİ TEKLİF AL

 

 

a
WhatsApp chat