MedyaVadisi-orjinal-logo-

Search
 

Açık Hava Reklamı

Medya Vadisi, Bursa’da açık hava reklamının lider ajansı konumundadır. Bursa açık hava reklam alanlarını yöneten Stroer Kentvizyon’un en önemli çözüm ortağı olan Medya Vadisi, 2012 yılından beri onlarca markaya açık hava reklamcılığında hizmet sunmuştur. Tüm Türkiye’ye açık hava reklamlarında hizmet verebilir ve hali hazırda birçok büyük markaya tüm Türkiye’deki açık hava reklamlarında hizmet vermektedir.

Medya Vadisi’nin etkili açık hava çözümleri kapsamında aşağıdaki reklam ürünlerini kullanabilirsiniz:

Billboard Reklamı

Açık hava billboard reklamı

Açık Hava Billboard Reklamı

Markanızın şehrin en çok ziyaret edilen noktalarında yer almasını istiyorsanız sizin için doğru seçim Billboard. En yaygın Açıkhava reklamlarından biri olan bu sistemde müşterilerinizin dikkatini kolay bir biçimde çekebilirsiniz. Doğru mesajı doğru lokasyonlarda ileterek, müşterilerinizle etkili bir şekilde etkileşim kurabilirsiniz. Marka görünürlüğü hedeflenen işlerde doğru medya ve bütçe planlaması ile markanızı daha başarılı bir konuma getirebilirsiniz. Şehrin birçok noktasında bulunan billboardlar sesinizi tüm müşterilerinize duyurmanızı sağlayacak. Trafiğin sıkıştığı anlarda insanlar etrafta ilgilenecek bir şeyler ararlar, bu noktada devreye billboardlar girer, dikkat çekici ve etkili bir billboard çalışması markanın mesajını en doğru şekilde iletir.

Luna Billboard

Açık hava reklamı luna billboard

Açık Hava Luna Bilboard Reklamı

Çift yüzlü sergileme özelliği sayesinde her açıdan efektif Luna Billboard markanız için oldukça faydalı. Genellikle trafiğin iki şeridinden de görülen bu reklamlar müşterilerinizin yolculuk sırasında gözlerinin önünde olan bir reklam çeşididir. Fark edilme özelliği oldukça yüksek olan bu reklam biçimi kullanıcı deneyiminin her ayrıntısı düşünülerek tasarlandı, genellikle refüjlerde bulunan bu reklamlar marka iletişimi konusunda çok etkilidir. Şehrin insan sirkülasyonunun yüksek olduğu yerlerinde yer alarak markanızı yeni insanlara tanıtabilirsiniz. Marka mesajınız daha fazla kişiye ulaştığı zaman çok daha fazla kişiye hizmet edebilir ve bu reklam sitemini karlı bir sisteme dönüştürebilirsiniz. Kısa ve uzun vadeli iletişim planlarınızda Luna Billboard’a yer verebilirsiniz.

CLP Durak

Açık hava reklamı

Açık Hava Reklamı

Hedef kitlenize yönelik etkili bir iletişim için CLP Durak oldukça etkili. Toplu taşıma kullanan bireylerin otobüs beklerken dikkatini çekerek mesajı ileten bu reklam modeli doğru planlama ve doğru lokasyon seçimi ile markanızı hedeflediğiniz konuma getirebilir. Yereldeki gücünüzü en üst seviyeye taşıyacak bu reklam modeli Açıkhava Reklamları arasında fazlasıyla tercih edilen bir sistem. Hedef kitlenizin bulunduğu lokasyonlara ve otobüs duraklarına özel planlama yapabileceğiniz bu modelde derdinizi anlatmak çok basit. Etkili bir şekilde oluşturulmuş reklam kampanyanızı CLP Durak reklam modeliyle doğru lokasyonlara yerleştirin ve olumlu geri bildirimleri gözlemleyin.

CLP Raket

Açık Hava Reklamı Raket

Açık Hava Raket Reklamı

CLP Raket ile markanız her sokakta müşterilerinizin karşısına çıkabilir. Göz hizası uyumu ile görünürlük açısında mükemmel olan bu sistemde doğru planlama ile birlikte kısa ve uzun vadeli hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Hatırlanma oranını yükseltmek için özel olarak oluşturulan bu sistemde markanız hep göz önünde olabilir. Satışlarını arttırmak ve müşterilerinize hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız bu reklam biçimini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İnsanların kalabalık bulunduğu yerlere yerleştirilen CLP Raket  gücünü insan yoğunluğundan kazanarak daha çok kişiye ulaşmanıza yardımcı olur. Hitap ettiğiniz kitle ne kadar çok mesajınıza ulaşırsa satın alma davranışı da o kadar etkilenir, bu sistem de bunun güzel bir örneği.

CLP Silindir Kule

Açık hava reklamı silindir

Açık Hava Silindir Kule Reklamı

Yüksek olması sebebiyle birçok noktadan dikkat çeken CLP Silindir Kule etkili bir reklam biçimidir. Yüksek görünürlük özelliği ve farklı tasarımı markaların yararına bir özelliktir. Şehrin uygun yerlerinde markanız için görünürlük sağlamanın etkili bir yolu olan CLP Silindir Kule, doğru planlama ile buluşunca mükemmel etki gösterir. Bu reklam modeliyle şehrin kalbi denebilecek kadar stratejik lokasyonlarda markanızı ön plana çıkarabilirsiniz. Farkındalık oranı yüksek olduğu için reklam stratejinize uygun geri dönüşler sağlayabilirsiniz. Markanızı farklı noktalarda en iyi şekilde temsil edebilecek bu reklam şeklini kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Billboard Plus

Açık hava billboard reklamı

İleri teknolojiyi reklamlarınıza yansıtmak istiyorsanız Billboard Plus tam size göre. İçten aydınlatma özelliği sayesinde geceleri de dikkat çekiciliğini kaybetmeyen Billboard Plus, markanızı ön plana çıkarmak için yararlı bir reklam çeşidi. Oldukça yaygın olan bu sistem şehrin en gözde noktalarında markanızın müşterilerinizle buluşmasına yardımcı olur. Reklam stratejilerinizde mutlaka yer vermeniz gereken Billboard Plus Açıkhava Reklamcılığında etkileyicilik oranı yüksek bir reklam modeli. Markanızın vermek istediği mesajı net bir şekilde verebileceğiniz Billboard Plus içten aydınlatmanın verdiği ışıktan ötürü diğer billboard modellerinden daha farklı ve etkili.

Megalight (Afiş Değiştiricili – ADML)

açık hava reklamı

Yüksek yapısından ötürü çoğu noktadan dikkat çeken bir konumdadır. Diğer Megalight çeşidine göre afiş değiştirme özelliğine sahiptir, bu sayede müşterilerin farklı reklamlar görmesi sağlanır. Şehir içinde trafik olduğu zamanlarda araç içindekilerin dikkatini çekerek verilen mesaja odaklanılmasını sağlar. İçten aydınlatmalı yapısı sayesinde gece de hoş bir görüntü sağlar ve ilgi çeker. Sadece araç değil insan trafiğinin de yoğun olduğu noktalara yerleştirilen Megalight hem yaya hem de araç trafiğinde etkilidir. Yüksek boyutuyla fazlasıyla dikkat çekicidir.

Megalight (Sabit – SML)

açık hava reklamı

Yüksek yapısından ötürü çoğu noktadan dikkat çeken bir konumdadır. Diğer Megalight çeşidine göre afiş değiştirme özelliğine sahip değildir. Şehir içinde trafik olduğu zamanlarda araç içindekilerin dikkatini çekerek verilen mesaja odaklanılmasını sağlar. İçten aydınlatmalı yapısı sayesinde gece de hoş bir görüntü sağlar ve ilgi çeker. Sadece araç değil insan trafiğinin de yoğun olduğu noktalara yerleştirilen Megalight hem yaya hem de araç trafiğinde etkilidir. Yüksek boyutuyla fazlasıyla dikkat çekicidir.

KuleBoard

açık hava reklamı kule billboard

10 metre yüksekliği ve  72 m2’lik alanı sayesinde KuleBoard’a güvenebilirsiniz. Markanızın anlatmak istediklerini rahatlıkla anlatabilecek reklam alanına sahip bu reklam biçimi markanızı bir üst seviyeye taşıyacak.

MegaBoard

açık hava reklamı megabillboard

Şehir merkezindeki konumuyla büyük boyutuyla etki yaratan reklam ünitesidir

Metro Billboard

metro istasyonu billboard

İstasyon içerisinde konumlanan billboardlardır

Metro CLP Raket

metro istasyonu reklamı

Metro istasyonlarında yer alan ve göz hizası konumuyla yaya tarafından görülme oranı yüksek olan bir reklam ünitesidir

Metro Sabit Megalight

metro istasyon reklamı

İstasyon içerisinde konumlanan sabit megalightlardır

Metro Poster Pano

otobüs reklamı

İstasyonlar ve vagon içine yerleştirilen metro poster panoları geniş erişim ve frekans sağlar

Elektrik Direği Banner

elekrik direği reklamı

Elektrik Direği Bannerlarıdır

Medya Vadisi, uzman ekibinden yararlanarak siz de hedef kitlenize “Açık Hava Reklamcılığı” ile etkin biçimde ulaşabilirsiniz.

 

ŞİMDİ TEKLİF AL
acik-hava-reklamligi
MEGALIGHT
WhatsApp chat