MedyaVadisi-orjinal-logo-

Search
 

Web Site Tasarım

Medya Vadisi günümüzde firmaların olmazsa olmazı olan web site tasarımını profesyonel kadrosuyla firma htiyacına göre tasarlayıp yayına almaktadır. Aynı zamanda domain (alan adı) ve hosting (web site barındırma) hizmeti de sunan firmamız, özenle firmaya uygun olan alan adlarını araştırıp farklı alternatiflerle türkiye (com.tr) ve global (.com) uzantılı olarak işletmelere tescil ediyoruz. Firmamıza ait web serverimizde istenilen kadar alanda web sitelerine host açılmakta, e-posta adet ve alanında sınırsız hizmet vermektedir.

Web tasarım sürecinde firmaya uygun alan adları tescil edilip, hosting servisi de hazırlanarak firmanın hemen kurumsal e-postalarını kullanmalarına imkan tanırken, diğer taraftan da web tasarım aşamasının temellerini atıyoruz.

Web tasarımda dünyada en çok kullanılan yazılım tabanı ve seo’ya en uygun sistemlerden olan wordpress sistemini kullanarak firmanın diğer web sitelerine göre bir adım önde internete adım atma avantajını sağlıyoruz.  Firmadan alınan içerik ve doneleri kullanarak hazırlanan web site şablonları firmaya sunularak firmanın web sitesi hakkında ön onayı alınmaktadır. Ön onayı alınan web sitesi bu şablon üzerinden tasarımı tamamlanarak güvenlik, seo ve gerekirse SSL sertifikası kodlaması da yapılarak firmanın son onayı ile birlikte yayına verilmektedir.

Medya Vadisi’nden şu hizmetleri alabilirsiniz:

 • Domain (Alan adı) tescili
 • Hosting (web site barındırma)
 • E-posta barındırma
 • Kurumsal web site tasarımı
 • E-ticaret web site tasarımı
E-TİCARET SİTESİ PAKETLERİMİZ

Siz de Web site tasarım çalışmalarınızı Medya Vadisi uzman ekibinden yararlanarak hazırlayabilir ve  hedef kitlenize etkin biçimde ulaşabilirsiniz.

 

ŞİMDİ TEKLİF AL

 

  Siz hedeflerinizi belirleyin, biz planlayalım!


  (Medya Vadisi’ne arzu ederseniz reklam@medyavadisi.com e-posta adresi ve
  (224) 233 33 08 whatsapp hattı üzerinden de hızlıca ulaşabilirsiniz.)

  referans-yek-egitim
  referans-medya-vadi
  WhatsApp chat