MedyaVadisi-orjinal-logo-

Search
 

Fotoğraf Çekimi

Geleneksel ve baskılı reklam ve halkla ilişkiler süreçlerinin yanı sıra dijital platformların da devreye girmesiyle firmalar ve markalar için rekabet yeni bir boyut kazanmış oldu. Görsellik her zamankinden daha fazla önem kazandı. Tüm pazarlama süreçlerinde profesyonel tasarımların yanı sıra, bu tasarımlara temel dayanak oluşturan fotoğraf gibi unsurların da profesyonelce çekilmiş ve hazırlanmış olması firmanın, markanın kurumsal yüzünün kalitesini oluşturuyor.

Özellikle dijital süreçlerde profesyonelce çekilmiş fotoğraflar marka bilinirliliğini ve kullanıcı etkileşimini büyük ölçüde artırıyor. Eğer bir e-ticaret sistemine sahipseniz bu etki daha da önem kazanıyor.

Nasıl Çalışıyoruz?

Medya Vadisi’nin profesyonel ekibi, isterseniz iş yerinize kurduğu portatif stüdyoda, isterseniz anlaşmalı stüdyomuzda ürünlerinizin fotoğraf çekimini gerçekleştiriyor. Çekim tamamlandıktan sonra her fotoğrafı dekupe ederek, renk ayrımını yapıyoruz. Arzu ederseniz renk kalibrasyon ayarları yapıldıktan sonra dekupe edilmeden sadece fotoğrafları teslim ediyoruz.

Çözüm ortaklarımızla yeni ve güncel profesyonel ekipmanlarla donatılan stüdyomuzda isteğe özel olarak tematik fotoğraf çekimleri de gerçekleştiriyoruz. Hedef kitlenize verilmek istenen mesajı doğru bir şekilde ileten fotoğraflarla profesyonel destek sağlıyoruz.

İş Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?

  • Görüşme: Müşterimizin ön bilgilendirmesi sondası müşteri temsilcilerimiz müşteriyle iletişime geçerek, fotoğraf çekim süreciyle ilgili ayrıntılı bir görüşme gerçekleştirir.
  • Sunum: Toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Daha sonra fotoğraf çekiminin hangi ekipmanla yapılacağı müşteriyle paylaşılır.
  • Onay: Müşteri değerlendirmesinin ardından proje onayı gerçekleşir ve operasyon aşamasına geçilir.
  • Fotoğraf Çekimi: Müşteri tarafından onaylanan plan dahilinde fotoğraf çekimi gerçekleştirilir.
  • İşleme: Çekilen fotoğraflar renk kalibrasyonu ve isteğe göre dekupe edilir ve müşterimizin tercihine sunulur.
  • Teslim: Yapılan fotoğraf çekimleri müşteriye USB, DVD, FTP ya da diğer depolama seçenekleri ile teslim edilerek hizmet tamamlanır.

Siz de “Fotoğraf Çekimleri” çalışmalarınızı Medya Vadisi uzman ekibinden yararlanarak hazırlayabilir ve hedef kitlenize etkin biçimde ulaşabilirsiniz. Medya Vadisi, Bursa’nın en büyük ekibine sahip 360 derece bir reklam ajansıdır.

 

ŞİMDİ TEKLİF AL

 

fotograf-cekimi
WhatsApp chat