MedyaVadisi-orjinal-logo-

Search
 

Bebek Bakım Kabinleri

Medya Vadisi, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nce ilk defa Bursa’da hayata geçirilen ve diğer şehirler tarafından örnek alınan, ‘Bebek Bakım ve Emzirme Kabinleri’nin Bursa’daki tek reklam çözüm partneridir.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaşların hizmetine sunduğu kabinler sayesinde çocuklarıyla birlikte çarşıya çıkan anneler, bebeklerini emzirmek ve gerekli bakımlarını yapmak için yer aramak zorunda kalmıyor. Bursa’nın yoğun bölgelerine ve çeşitli ilçelere konumlandırılan kabinlerin içinde; bebek emzirme koltuğu, bez değiştirme masası gibi annelerin işini kolaylaştıracak materyallerin yanı sıra, LCD bilgi ekranı ve bilgilendirici broşürler de yer alıyor. Kabinin dış kısmında ise biri engellilere ait olmak üzere 2 adet ATM ve bekleme noktasında kitaplık yer alıyor.

Bebek bakım kabinlerinde reklamlarınızın yayınlanabilmesi için Medya Vadisi ile iletişime geçebilirsiniz. reklam@medyavadisi.com e-posta adresi ya da (224) 233 33 08 telefon hattından da bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Aşağıdaki formumuzu doldurarak reklam yayınlamak istediğiniz yerleri seçebilir ve bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

YILDIRIM BELEDİYESİ ÖNÜ
BEBEK BAKIM KABİNLERİ
BİLGİ TALEP FORMU

    Bebek Bakım Kabinleri Lokasyonları*:

    Osmangazi MetroŞehreküstü MeydanıUlucami Şadırvan ÖnüMudanya Budo İskele ÖnüKent Meydanı Avm ÖnüTimurtaşpaşa Otobüs DuraklarıCumhuriyet CaddesiYıldırım Belediyesi Önüİnegöl Merkez Saat Kulesi (1)İnegöl Kuyumcular Çarşısı (2)Devlet Hastanesi ÖnüMihraplı Park İçiGemlik SahilOrhangazi Merkez

    WhatsApp chat