MedyaVadisi-orjinal-logo-

Search
 

Group Medya

Medya Vadisi, Türkiye’nin önemli  yayıncılık gruplarından Group Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin Bursa’daki tek yetkili reklam ajansıdır.

Goup Medya bünyesinde önemli dergilerin yayını gerçekleşmektedir.

Bu dergiler arasında Sealife (İDO yayını),Flypgs.com (Pegasus Hava Yolları yayını), Glober (Atlas Hava Yolları yayını) gibi “Kurumsal Dergiler” ile, National Geographic, Marie Claire, Men’s Health, Women’s Health gibi “Tüketici Dergileri” yer alıyor.

Group Medya, bünyesindeki dergilerde reklamlarınızın yayınlanabilmesi için Medya Vadisi ile iletişime geçebilirsiniz. bilgi@medyavadisi.com e-posta adresi ya da (224) 233 33 08 telefon hattından da bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Aşağıdaki formumuzu doldurarak reklam yayınlamak istediğiniz yayın organını seçebilir ve bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

sealife-dergi
BİLGİ TALEP FORMU


  Reklam yayınlamak istediğiniz Group Medya mecrasını seçiniz


  Kurumsal Dergiler
  SealifeFlypgs.com MagazineGloberMercedes MagazinCrystalProntolifeAltınbaş LifePharmatic SağlıkAramızdaArkas NewsSo Chic
  Tüketici Dergileri
  National GeographicNational Geographic KidsPsychologiesMarie ClaireMarie Claire MaisonMarie Claire ManMarie Claire TravelMarie Claire WeddingMarie Claire KidsMen’s HealthWomen’s HealthRunner’s WorldTrendsetter İstanbul


  WhatsApp chat