MedyaVadisi-orjinal-logo-

Search
 

Mars Media

Medya Vadisi, Mars Cinema Group çatısı altında Türkiye’nin en büyük ve en nitelikli sinema zinciri olan Cinemaximum sinemalarının reklam pazarlamasını gerçekleştiren Mars Media‘ nın Bursa’daki en önemli reklam partneridir.

Bursa’da ya da Cinemaximum sinema ağında markanızın reklamlarını yayınlayabilirsiniz.

Sinema Reklam Çeşitleri:

Perde Reklam:

Sinema salonunda film öncesi ve aralarında perdeden yayınlanan kuşak reklamları içerir. İzleyiciye görsel ve işitsel deneyimlerle keyifli anlar yaşatır.

Fuaye Uygulamaları:

Sinema fuaye alanlarındaki tüm reklam çalışmalarını kapsar

 • Dijital Ekran Reklamları: Sinemalarda Gişeüstü, Büfeüstü ve tuvaletlerde bulunan dijital ekranlarda markanızın görsellerinin yayınlanması.
 • Stand Kurulumu: Fuaye alanlarında kampanya iletişimine yönelik stand kurulumu yapılması.
 • Anons Projesi: Markanız ve kendi sesiniz ile film başlıyor! Bu projeyle, tüm fuaye alanlarında filme giriş ve film arası anonsu sizin markanız tarafından yapacak.
 • Tuvalet Ayna Uygulaması: Sinemaların WC’lerinde bulunan sensörlü aynalarda reklam iletişimi.
 • Kreatif Uygulamalar: Fuaye alanlarında marka giydirme etkinlikleri.
 • Cut-Out Uygulaması: Fuaye alanlarında kampanya iletişimine yönelik cut-out konumlandırılması.
 • Bilet Cover Uygulaması: Sinemadan bilet alan tüm misafirlere, markaya ait flyer verilmesi. Ya da sinema biletlerinin markanız ile kaplı coverda verilmesi.
 • Popcorn Giydirme: Mısır kutularında logonuzun ambalaj üzerinde kullanımı.
Raket:

Sinema fuaye alanları ile MAC&MACfit alanlarındaki dijital raketlerde yayınlanan reklamları kapsar.

Organizasyon:

Sinemaximum sinemalarındaki organizasyonları kapsar.

 • Gala: Organizasyon firmaları ve Yapımcılar tarafından filmlerin vizyon tarihi öncesinde özel davetlilerine yönelik ikramlı olarak gösterim gerçekleştirilmesi.
 • Festival: Yılın belirli dönemlerinde tüm Türkiye’de Cinemaximum partnerliğiyle özel festivallerin gerçekleştirilmesi.
 • Özel Gösterim: Kapalı gruplar için 34 şehir ve 90 lokasyonda bulunan Cinemaximum salonlarımızda vizyon filmlerinin salon kapatılarak izlenmesi.
 • Catering: Sinema salonlarımızdaki her türlü organizasyon kapsamında çeşitli ikram servislerinin sunulması (kahvaltı, kahve molası, öğle yemeği, kokteyl, kokteyl prolonge, popcorn menüler).
 • Kurumsal Organizasyon: Kurumsal şirketlerin sinema salonlarımızda toplantı, eğitim, lansman gibi etkinliklerinin gerçekleştirilmesi.

Mrakanız için Mars Media sinemalarında perde reklam ya da fuaye uygulamaları çalışması Medya Vadisi ile iletişime geçebilirsiniz. reklam@medyavadisi.com e-posta adresi ya da (224) 233 33 08 telefon hattından da bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Aşağıdaki formumuzu doldurarak reklam talebinizi bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

sinema-perde-reklam
cinemaximum
MARS MEDIA
BİLGİ TALEP FORMU

  Reklam yayınlamak istediğiniz Mars Media reklam türünü seçiniz*:

  PERDE REKLAM:

  Perde Reklam

  FUAYE UYGULAMALARI:

  Dijital Ekran ReklamlarıStand KurulumuAnons ProjesiTuvalet Ayna UygulamasıKreatif UygulamalarCut-Out UygulamasıBilet Cover UygulamasıPopcorn GiydirmeRaket

  ORGANİZASYON:

  GalaFestivalÖzel GösterimCateringKurumsal Organizasyon

  WhatsApp chat