MedyaVadisi-orjinal-logo-

Search
 

Metro TV

Medya Vadisi, Bursa Raylı Sistem Kapalı Devre TV Yayını Sistemleri’nin reklam yayıncısı Metro TV’nin partner çözüm ortağıdır.

Bursa Metro TV, Türkiye’nin dört büyük metropolünden biri olan ve 3 milyonun üzerinde insanın yaşadığı Bursa’da metro, ipek böceği ve nostaljik tramvay gibi tüm raylı sistem taşıma araçlarına entegre edilmiş dijital ekranları ile yolculara keyifli bir yolculuk sunarken, gerek yerel gerekse ulusal firmaların reklam ve tanıtımlarını hedef kitlelerine ulaştırıyor.

Metro hattı, şehrin Doğu-Batı hattında yer alan 38 istasyon ile, 39 km hat uzunluğuna sahip bir sistemdir. Bursa Metro TV, Bursaray Raylı Sitemi içerisinde, her vagonda yolcuların görüş açılarına uygun yerleştirilmiş 4’er adet 19 inçlik dijital ekranı ile toplam 312 adet ekran ile hizmet vermektedir.

Bursa raylı sistemini günde 300.000’in üzerinde kişinin kullandığı bilinmektedir. Bursa Metro TV, ulaşabildiği kişi sayısı bakımından, Bursa’nın potansiyeli en yüksek reklam mecrasıdır. Bursa Metro TV, firmaların hedef kitlelerine ürün ve hizmetlerini tanıtmasının, kampanyalarını duyurmasının ve personel-eleman ihtiyaçlarını Bursa halkına duyurmalarının en etkin yollarından biridir.

Metro TV’de reklam yayınlanabilmek için Medya Vadisi ile iletişime geçebilirsiniz. reklam@medyavadisi.com e-posta adresi ya da (224) 233 33 08 telefon hattından da bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Aşağıdaki formumuzu doldurarak reklam talebinizi bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

metro-tv
METRO TV

 

WhatsApp chat