MedyaVadisi-orjinal-logo-

Search
 

Stroer/Kentvizyon

Medya Vadisi, Türkiye’nin en önemli açık hava reklamcılığı şirketi Stroer Kentvizyon’un Bursa’daki en büyük çözüm ortağı olan ajanslardan birisidir.

Billboard, billboard plus, raket, otobüs durağı, silindir kule, megalight, megaboard ve kuleboard gibi reklam üniteleri ile hizmet veren Ströer Kentvizyon, Türkiye çapında 40.000’i aşan açık hava reklam yüzünün satış ve pazarlamasını yaparak Türkiye nüfusunun yüzde 53’ine ulaşıyor.

Siz de Medya Vadisi’nin kurumsal gücünden ve etkin altyapısından yararlanarak Bursa başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde açık hava reklam ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Tüm grafik, tasarım ve açık hava reklam sürecini Medya Vadisi’nin stratejik planlaması çözebilirsiniz.

Açık hava reklamlarınızın planlanması ve uygulaması için Medya Vadisi ile iletişime geçebilirsiniz. reklam@medyavadisi.com e-posta adresi ya da (224) 233 33 08 telefon hattından da bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Aşağıdaki formumuzu doldurarak reklam yayınlamak istediğiniz açık hava reklam ürününü seçebilir ve bize hızlıca ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Bize ulaşın, güçlü bilgi ve deneyim altyapımızla tüm planlamalarınızı gerçekleştirelim.

MEGABOARD
STROER KENTVİZYON REKLAM ALANLARI

BİLGİ TALEP FORMU

    Bebek Bakım Kabinleri Lokasyonları*:

    Bursa (Heykel)Bursa (Kent Meydanı)İnegölMudanya

    WhatsApp chat