MedyaVadisi-orjinal-logo-

Search
 

Blog

Medya Vadisi web sitesi yenilendi.
Web sitemiz, hem tasarım anlamında yenilendi hem de içerikleriyle. .
medya-vadi-web-site

Medya Vadisi’nin yeni web sitesi yayında

Medya Vadisi web sitesi yenilendi. Web sitemiz, hem tasarım anlamında yenilendi hem de içerikleriyle.

Ajans olarak yoğun bir gündemle müşterilerimize hizmet veriyoruz. Yeni web sitemizle birlikte hem sunmuş olduğumuz hizmetleri daha iyi biçimde müşterilerimize aktarmış olacağız hem de web sitemiz üzerinden müşterilerimizle daha etkin bir iletişim kurma şansımız olacak.

Teknoloji ile birlikte yeni bir ekosistem doğuyor, gelişiyor. Tüm sektörler bu süreçten etkileniyor, değişiyor. Elbette Medya Vadisi tüm güncel gelişmeleri yakından takip ediyor, analiz ediyor; hem kendisini geliştiriyor, değiştiriyor, hem de değişen dünyayla birlikte şekillenen yeni fikirleri, çözüm olanaklarını, fırsatlarını sunduğu hizmetleriyle birlikte müşterilerine taşıyor.

Medya planlama ve satın alması, tüm mecraları kapsayan reklam ürünleri, kurumsal kimlik çalışmaları, basılı yayınlar, grafik hizmetleri, dijital reklam çözümleriyle Medya Vadisi, müşterilerine profesyonel çözümler sunuyor. Tüm hizmet sunumlarını daha profesyonel bir çerçevede yeni web sitemizde bulabileceksiniz.

Ayrıca web sitemizdeki tüm içerikleri akıllı telefonlar ve tabletler başta olmak üzere tüm mobil cihazlardan da daha kaliteli biçimde takip edebileceksiniz.

Yeni web sitemizle birlikte benzersiz bir süreci de blog sayfamızla başlatıyoruz. Hem ekip arkadaşlarımız, hem de profesyoneller blog sayfamız aracılığıyla okuyucularımızla buluşacak. Amacımız, blog yazılarımızla güncel gelişmeleri müşterilerimiz, okuyucularımız adına takip edebilmek, onların iş süreçlerine değer katacak fikirler üretebilmek, paylaşabilmek. Haftalık bültenlerimizle bu içeriklerimizi takipçilerimize ulaştırmak istiyoruz. Görüş ve önerilerinizle bizlere katkı sunmak isterseniz memnuniyet duyarız. Bu arada, web sitemizden bülten üyeliğinizi gerçekleştirmeyi de unutmayın!

Medya Vadisi, aynı zamanda müşteri talep ve ihtiyaçlarına göre ekibini de güçlendiriyor; alanında uzman, deneyimli isimlerle genç, dinamik, vizyoner ekip üyeleriyle büyümeye devam ediyor. Bu uzman kadronun hem web sitemiz hem de bloğumuz üzerinden sizlerle sık sık buluşacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Medya Vadisi ilker.abay@medyavadisi.com
WhatsApp chat